0 comments

Arka Sokaklar 552. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 552. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Arka Sokaklar yeni bölümü 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 20:15 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisi 552. Bölüm ile 15 Mayıs 2020 Cuma günü Kanal D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 552. Bölüm fragmanı sitemizde yayınlandı. Dizi Severler Arka Sokaklar yeni fragmanında ipucu arıyorlar. Covid-19 salgınından dolayı ekibimizde sıkı tedbirler alıyor. Emniyete girişte her giren bireyin özel kostümlü sağlık memuru tarafından ateşi mutlaka ölçülüp o şekilde içeriye alınıyor. Herkeste maskesini takıyor. Hakan verilen gizli görevden dolayı kamyonetle orman yolunda ilerliyor. Yolun sonuna doğru kendisini bekleyen arabanın yanında durmaktadır. Kızlardan Damla, Cemal’in konuşmasından etkilenir ve görgü tanıklığı yapmayı düşünüp kabul ediyor. Hatırladığı aracın plakasını arkadaşlara veriyor. Tam o sırada Damla’nın annesi gelir ve Damla’nın ifade vermesini engellemeye çalışır.

Damla, daha fala annesinin baskısına dayanamaz ve ifade vermekten vazgeçiyor. Damla’nın plakasını verdiği arabanın üzerinden Halil’e ulaşmaya çalışıyorlar. Halil Damla’nın kendisi hakkında polise ifade verdiğini öğreniyor ve Damla’nın acilen korunmaya alınması gerekiyor. Bu koruma görevi ise Cemal’e verilmektedir. Ezgi ise bu görevden son derece rahatsız olur. Arka Sokaklar 553.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Arka Sokaklar 552. Bölüm 2. Fragmanı;

Arka Sokaklar 552. Bölüm 2.fragmanı sitemize eklendi.

Yorum Yaz